Høyre (H)

Høyre gruppebilde - Klikk for stort bildeBak f.v. Inger Merethe Bjerkreim, Ann Marie Lund, Bjørn Sæstad, Terje Hetland, Lasse Anfinsen Fredheim, Ragnvald Nilsen. Foran f.v. Erlen Jordal, Elin Schanche, Ole Ueland, Lisbeth von Erpecom Vikse, Aase Simonsen.

Ole Ueland (H) - Klikk for stort bilde

Ole Ueland

Gruppeleder Høyre (H)

E-post: ole.ueland@rogfk.no

Mobil: 926 13 103

Folkevalgte Høyre (H)

Folkevalgte Høyre (H)
Nvn E-post Mobil
Ole Ueland ole.ueland@rogfk.no 926 13 103
Elin Schanche elin.schanche@rogfk.no 952 11 694
Aase Simonsen aase.simonsen@rogfk.no 415 64 831
Erlend Jordal erlend.jordal@rogfk.no 930 48 292
Inger Merethe Bjerkreim inger.merethe.bjerkreim@rogfk.no 971 61 782
Bjørn Sæstad bjorn.sestad@rogfk.no 924 18 311
Terje Hetland terje.hetland@rogfk.no 453 93 815
Ragnvald Nilsen ragnvald.nilsen@rogfk.no 900 56 225
Anne Marie Lund anne.marie.lund@rogfk.no 410 11 272
Lisbeth von Erpecom Vikse lisbeth.von.erpecom.vikse@rogfk.no 909 11 123
Lasse Anfinsen Fredheim lasse.anfinsen.fredheim@rogfk.no 917 89 718
Til toppen