Fremskrittspartiet (FrP)

Fremskrittspartiet gruppebilde - Klikk for stort bildeBak f.v. Svein Erik Indbjo, Mats Danielsen, May Helen Hetland. Foran f.v. Leif Arne Moi Nilsen, Margrete Dysjaland, Pål Morten Borgli.

Margrete Dysjaland (FrP) - Klikk for stort bilde

Margrete Dysjaland

Gruppeleder Fremskrittspartiet (FrP)

E-post: margrete.dysjaland@rogfk.no

Mobil: 924 56 520

Folkevalgte Fremskrittspartiet (FrP)

Folkevalgte Fremskrittspartiet (FrP)
Navn E-post Mobil
Pål Morten Borgli pal.morten.borgli@rogfk.no 918 11 055
Margrete Dysjaland margrete.dysjaland@rogfk.no 924 56 520
Svein Erik Indbjo svein.erik.indbjo@rogfk.no 975 88 763
Leif Arne Moi Nilsen leif.arne.moi.nilsen@rogfk.no 928 92 892
May Helen Hetland Ervik may.helen.hetland.ervik@rogfk.no 993 38 850
Bente Thorsen bente.thorsen@rogfk.no 997 10 290
Til toppen