Arbeiderpartiet (Ap)

Arbeiderpartiet folkevalgte - Klikk for stort bildeBak f.v. Lin Veronika Jacobsen, Siv-Len Strandskog, Erling Nordgård, Faruk Brahimi, Ann Iren Amundsen, Astrid Furumo. Foran f.v. Daniel Bøhn Raynar, Marianne Chesak, Tom Kalsås, Inghild Vanglo.

Tom Kalsås (Ap) - Klikk for stort bilde

Tom Kalsås

Gruppeleder Arbeiderpartiet (Ap)

E-post: tom.kalsas@rogfk.no

Telefon: 51 77 00 50
Mobil: 926 00 913

Folkevalgte Arbeiderpartiet (Ap)

Folkevalgte Arbeiderpartiet
Navn E-post Mobil
Marianne Chesak marianne.chesak@rogfk.no 905 69 001
Tom Kalsås tom.kalsas@rogfk.no 926 00 913
Inghild Vanglo inghild.vanglo@rogfk.no 474 52 073
Daniel Bøhn Rayner daniel.rayner@rogfk.no 473 88 644
Astri Furumo astri.furumo@rogfk.no 971 79 138
Erling Nordgård erling.nordgard@rogfk.no 936 26 203
Lin Veronica Jacobsen lin.veronica.jacobsen@rogfk.no 402 03 074
Faruk Brahimi faruk.brahimi@rogfk.no 476 53 738
Ann Iren Amundsen ann.iren.amundsen@rogfk.no 926 82 418
Kjartan Øvstedal kjartan.ovstedal@rogfk.no 975 48 671
Siv-Len Strandskog siv-len.strandskog@rogfk.no 481 48 129
Til toppen