Administrativ leiing

Fylkesdirektøren si leiargruppe i sentraladministrasjonen.

Sentralbord telefon: 51 51 66 00 (opningstid kl. 07.45 – 15.30)

 

Fylkesrådmann Inge Smith Dokken - Klikk for stort bilde

Inge Smith Dokken

Fylkesdirektør

E-post: inge.smith.dokken@rogfk.no

Mobil: 91 70 02 43

Assisterende fylkesrådmann Håkon Schwalb - Klikk for stort bilde

Håkon Schwalb

Assisterande fylkesdirektør

E-post: haakon.schwalb@rogfk.no

Mobil: 97 59 83 26

Portrettbilde Eiliv Fougner Janssen - Klikk for stort bilde

Eiliv Fougner Janssen

Fylkesopplæringssjef

E-post: eiliv.fougner.janssen@rogfk.no

Mobil: 48 12 25 17

Kommunikasjonssjef Elisabeth Huse - Klikk for stort bilde

Elisabeth Huse

Kommunikasjonssjef

E-post: elisabeth.huse@rogfk.no

Mobil: 41 53 38 16

Kultur- og næringssjef Rune Thele - Klikk for stort bilde

Rune Thele

Kultur- og næringssjef

E-post: rune.thele@rogfk.no

Mobil: 48 20 62 24

Regionalplansjef Christine Haver - Klikk for stort bilde

Christine Haver

Plan-, miljø- og samfunnssjef

E-post: christine.haver@rogfk.no

Mobil: 95 03 70 37

Samferdselssjef Stine Haave Åsland - Klikk for stort bilde

Stine Haave Åsland

Samferdselssjef

E-post: stine.haave.asland@rogfk.no

Mobil: 48 27 63 38

Personal- og organisasjonssjef Anneli Bigseth Vetrhus - Klikk for stort bilde

Anneli Bigseth Vetrhus

Personal- og organisasjonssjef

E-post: anneli.bigseth.vetrhus@rogfk.no

Mobil: 48 11 11 10

Økonomisjef Øyvind Langeland - Klikk for stort bilde

Øyvind Langeland

Økonomisjef

E-post: oyvind.langeland@rogfk.no

Mobil: 90 57 81 88

Bygg- og eiendomssjef Heidi Klaveness - Klikk for stort bilde

Heidi Klaveness

Bygg- og eiendomssjef

E-post: heidi.klaveness@rogfk.no

Mobil: 97 02 50 77

Digital utviklingssjef Svein Vathne - Klikk for stort bilde

Svein Vathne

Digital utviklingssjef

E-post: svein.vathne@rogfk.no

Mobil: 93 62 10 92

Fylkesadvokat Siri Frafjord Landa - Klikk for stort bilde

Siri Frafjord Landa

Fylkesadvokat

E-post: siri.frafjord.landa@rogfk.no

Mobil: 91 62 26 72

Til toppen