Administrativ leiing

Fylkesdirektøren si leiargruppe i sentraladministrasjonen.

Sentralbord telefon: 51 51 66 00 (opningstid kl. 07.45 – 15.30)

Portrettbilde Håkon Schwalb - Klikk for stort bilde

Håkon Schwalb

konstituert fylkesdirektør

E-post: haakon.schwalb@rogfk.no
Mobil: 97 59 83 26

Portrettbilde Eiliv Fougner Janssen - Klikk for stort bilde

Eiliv Fougner Janssen

fylkesopplæringssjef

E-post: eiliv.fougner.janssen@rogfk.no
Mobil: 48 12 25 17

Portrettbilde Elisabeth Huse - Klikk for stort bilde

Elisabeth Huse

kommunikasjonssjef

E-post: elisabeth.huse@rogfk.no
Mobil: 41 53 38 16

Portrettbilde Christine Haver - Klikk for stort bilde

Christine Haver

plan-, miljø- og samfunnssjef

E-post: christine.haver@rogfk.no
Mobil: 95 03 70 37

Portrettbilde Stine Haave Åsland - Klikk for stort bilde

Stine Haave Åsland

samferdselssjef

E-post: stine.haave.asland@rogfk.no
Mobil: 48 27 63 38

Portrettbilde Øyvind Langeland - Klikk for stort bilde

Øyvind Langeland

økonomisjef

E-post: oyvind.langeland@rogfk.no
Mobil: 90 57 81 88

Portrettbilde Heidi Klaveness - Klikk for stort bilde

Heidi Klaveness

bygg- og eiendomssjef

E-post: heidi.klaveness@rogfk.no
Mobil: 97 02 50 77

Portrettbilde Svein Vathne - Klikk for stort bilde

Svein Vathne

organisasjon- og digitaliseringssjef

E-post: svein.vathne@rogfk.no
Mobil: 93 62 10 92

Portrettbilde Rune Thele - Klikk for stort bilde

Rune Thele

kultur- og næringssjef

E-post: rune.thele@rogfk.no
Mobil: 48 20 62 24

Fylkesadvokat Siri Frafjord Landa - Klikk for stort bilde

Siri Frafjord Landa

fylkesadvokat

E-post: siri.frafjord.landa@rogfk.no
Mobil: 91 62 26 72

Til toppen