Administrativ leiing

Fylkesdirektøren si leiargruppe i sentraladministrasjonen.

Sentralbord telefon: 51 51 66 00 (opningstid kl. 07.45 – 15.30) 

Gunn Claire Westad. Foto - Klikk for stort bilde

Gunn Claire Westad

fylkesdirektør

E-post: gunn.claire.westad@rogfk.no
Mobil: 95 10 28 11

Ha°kon Schwalb. Foto - Klikk for stort bilde

Håkon Schwalb

assisterende fylkesdirektør

E-post: haakon.schwalb@rogfk.no
Mobil: 97 59 83 26

Eiliv Fougner Janssen. Foto - Klikk for stort bilde

Eiliv Fougner Janssen

fylkesopplæringssjef

E-post: eiliv.fougner.janssen@rogfk.no
Mobil: 48 12 25 17

Elisabeth Huse. Foto - Klikk for stort bilde

Elisabeth Huse

kommunikasjonssjef

E-post: elisabeth.huse@rogfk.no
Mobil: 41 53 38 16

Christine Haver

regionalplansjef
plan-, miljø- og samfunnsavdelingen

E-post: christine.haver@rogfk.no
Mobil: 95 03 70 37

Stine Haave A°sland. Foto - Klikk for stort bilde

Stine Haave Åsland

samferdselssjef

E-post: stine.haave.asland@rogfk.no
Mobil: 48 27 63 38

Øyvind Langeland. Foto - Klikk for stort bilde

Øyvind Langeland

økonomisjef

E-post: oyvind.langeland@rogfk.no
Mobil: 90 57 81 88

Cathrine Ekeberg Gaaseby Foto - Klikk for stort bilde

Cathrine Ekeberg Gaaseby

bygg- og eiendomssjef

E-post: cathrine.ekeberg.gaaseby@rogfk.no
Mobil: 41 37 56 06

Svein Vathne. Foto - Klikk for stort bilde

Svein Vathne

avdelingssjef
organisasjon og digitalisering 

E-post: svein.vathne@rogfk.no
Mobil: 93 62 10 92

Kate Irene Jellestad Syvertsen. Foto - Klikk for stort bildeKate Irene Jellestad Syvertsen

Kate Irene Jellestad Syvertsen

konstituert kultur- og næringssjef

E-post: kate.syvertsen@rogfk.no
Mobil: 91 15 97 14 

Siri Frafjord Landa. Foto - Klikk for stort bilde

Siri Frafjord Landa

fylkesadvokat

E-post: siri.frafjord.landa@rogfk.no
Mobil: 91 62 26 72

Artikkelliste