Oversikt over prøvenemnder

Her er oversikt over alle koordinatorene i nemdene.

Oversikt over koordinatorer i prøvenemnder
Nemnd, navn Nemnd, kode Navn E-post
Akvakulturfaget NAAKV200- Eike Anders anders.eike@griegseafood.com
Ambulansefaget HSAMB200- Gullichsen-Larsen Bjørn Ole bjorn.ole.larsen@gmail.com
Anleggsgartnerfaget NAANG200- Tjelta Roger roger@l-e.no
Anleggs- og landbruksmaskinmekanikerfaget TPAMM201- Haarr Alf Magne s-hadla@online.no
Anleggs- og landbruksmaskinmekanikerfaget TPAMM202- Lillehammer Ove Ove.lillehammer@brselvik.no
Anleggsmaskinførerfaget BAAMF201- Aniksdal Siw Ree siw@grunn-service.no
Anleggsmaskinførerfaget BAAMF202- Stange Leif Inge li.stange@gmail.com
Asfaltfaget BAASF200- Lerang Tore Nesbakken tore.lerang@gmail.com
Automatiseringsfaget ELAUT201- Vetaas-Høie Asbjørn asbjorn@vetaas-hoie.com
Automatiseringsfaget ELAUT202- Duesund Kjell Magnus kjell.magnus.duesund@aibel.com
Avionikerfaget ELAVI200- Jakobsson Arve Haustavik arve.jakobsson@heli-one.com
Bakerfaget RMBAK201- Fiskå Gunvor gunvor@ryfylkebakeri.no
Barne- og ungdomsarbeiderfaget HSBUA202- Pirttinen Ann Helen Ferkingstad ahpirttinen@hotmail.com
Barne- og ungdomsarbeiderfaget HSBUA2011- Myhre Marianne marianne.myhre@bufetat.no
Barne- og ungdomsarbeiderfaget HSBUA2012- Roth Anne Helen anne.helen.roth@sandnes.kommune.no
Barne- og ungdomsarbeiderfaget HSBUA2013- Egeland Ruth Sundvor ruthsundvor@gmail.com
Betongfaget BABET201- Nesvåg John Morten s.maalekontor@gmail.com
Betongfaget BABET202- Sandvik Arne arne.sandvik@veidekke.no
Bilfaget, lette kjøretøy TPBMK201- Andersen Svein svein.andersen2@moller.no
Bilfaget, lette kjøretøy TPBMK202- Mortveit Sølve mortveiten@gmail.com
Bilfaget, tunge kjøretøy TPBTK201- Conte Mads mads.conte@bos.no
Bilfaget, tunge kjøretøy TPBTK202- Eielsen Sverre Sverre.Eielsen@tide.no
Billakkererfaget TPBLA200- Bringedal Maria Kvarme mariabringedal@hotmail.no
Billakkererfaget TPBLA200- Håland Andreas andreashaland@icloud.com
Bilskadefaget TPBSK200- Håland Runar Runarhaland@hotmail.com
Blomsterdekoratørfaget DHBLD200- Trætnes Noel Andre B abfloraldesign@gmail.com
Boreoperatørfaget TPBOR200- Landmark Øyvind oyvind.landmark@gmail.com
Brønnfaget, elektriske kabeloperasjoner TPBRE200- Hanssen Leif Bjarne leifbjarne.hanssen@bakerhughes.com
Brønnfaget, komplettering TPBKO200- Kongshaug Målfrid Husby malfridhusby.kongshaug@bakerhughes.com
Brønnfaget, kveilerøroperasjoner TPBKV200- Erman Dilovan dilovan.erman@bakerhughes.com
Brønnfaget, mekaniske kabeloperasjoner TPBRM200- Borsheim Trond Sigve trond.sigve.borsheim@archerwell.com
Brønnfaget, sementering TPBRS200- Viste Ingrid Cathrine ingrid.viste@halliburton.com
Butikkslakterfaget RMBUT200- Jensen Brynhild Ree brynhild.jensen@meny.no
Byggdrifterfaget BABDR200- Næss Øystein Gisle ognaess@gmail.com
CNC-maskineringsfaget TPCNC201- Ødegård Svein svein.odegard@aarbakke.no
CNC-maskineringsfaget TPCNC202- Harkestad Susanne susanne.harkestad@scaleaq.com
Dimensjonskontrollfaget TPDKO200- Vika Jostein jostein@gmv.as
Elektrikerfaget ELELE202- Lien Ivar ivar.lien@aibel.com
Elektrikerfaget ELELE2011- Sollesnes Leif Magne lms@akaso.no
Elektrikerfaget ELELE2012- Hareland Morten Sandvik mortenh@sandaut.no
Elektrikerfaget ELELE2013- Andersen Mats mats.andersen@bravida.no
Elektronikerfaget data og produksjon ELDAT200- Sivertsen Svein svsiver@gmail.com
Elektroreparatørfaget ELERF200- Rage Nils Gunnar nils@elrep.no
Energimontørfaget ELEMO201- Eia Rune re@dalane-energi.no
Energimontørfaget ELEMO202- Tveit Tor Einar tor.einar.tveit@hkraft.no
Energioperatørfaget ELEOP200- Nilsen Hein Ivar hein.nilsen@dalane-kraft.no
Feierfaget BAFEI200- Sørvaag Bjørn bjorn.sorvaag@hbre.no
Fiske- og fangstfaget NAFFA200- Kristoffersen Frode Martin frode.martin.kristoffersen@haugnett.no
Fjell-, berg-, vei- og anleggsfaget BAFJE200- Torland Stein stein.torland@risa.no
Fjernstyrte undervannsoperasjoner ELFUO200- Lyon Christopher Clyon@oceaneering.com
Flytekniske fag ELFLY200- Peter Sitarz p.sitarz@outlook.com
Frisørfaget DHFRI201- Amundsen Siv Friestad sivfam@gmail.com
Frisørfaget DHFRI202- Kvilhaug Aina Stava ainastava@gmail.com
Gjenvinningsfaget TPGJE200- Kallestadbakken Håvard havard.kallestadbakken@him.as
Grafisk produksjonsteknikk TPGPT200- Pedersen Lauritz Fallet lauritz@k-pc.no
Heismontørfaget ELHEI200- Tjemsland Trygve trygve.tjemsland@lyse.net
Helsearbeiderfaget HSHEA202- Hjelmaas Kristine kristinehjelm@hotmail.com
Helsearbeiderfaget HSHEA2011- Eintveit Margrete margrete.eintveit@sus.no
Helsearbeiderfaget HSHEA2012- Byrkjedal Margot Randeberg margot.byrkjedal@lyse.net
Helsearbeiderfaget HSHEA2013- Skipstad Siri siri-skipstad@hotmail.com
Hestefaget NAHST200- Lode Elin elin.lode1@kleppnett.no
Hjulutrustningsfaget TPHJU200- Olsen Rolf Arne rolf.olsen@dekkmann.no
Idrettsanleggfaget NAIAN200- Næss Eirin Sollid eirin.ness@stavanger.kommune.no
IKT-servicefaget SSISF201- Steen Henning Starholm hss@evry.com
IKT-servicefaget SSISF202- Jakobsen Hans Audun hans.audun.jakobsen@atea.no
IKT-servicefaget SSISF201- Michaelsen Trygve trygve.michaelsen@stavanger.kommune.no
Industriell matproduksjon RMIMP200- Øfsteng Kirsten Undheim kirsten.undheim.ofsteng@tine.no
Industriell overflatebehandlingsfaget  TPIOV200-   Glenn Vold   glenn.vold@tynnplate.no
Industrimalerfaget BAIMF200- Aarstad Bernt bernt.aarstad@gmail.com
Industrimekanikerfaget TPIME201- Nærland Thomas thomas.naerland@malmorstad.no
Industrimekanikerfaget TPIME202- Hollund Audun aholl@hotmail.com
Industrimontørfaget TPIMO200- Aase Kai Normann kai.normann.aase@bilfinger.com
Industrimontørfaget TPIMO200- Apeland Ingbjørn ingbjørn.apeland@aarbakke.no
Industrioppmålingsfaget TPIOM200- Stenberg Kurt Egil  kurtegil.stenberg@akersolutions.com
Industrirørleggerfaget TPIRL201- Bergheim Stig Runar stig.runar.bergheim@lyse.net
Industrirørleggerfaget TPIRL202- Georgsen Arve arve.georgsen@gmail.com
Institusjonskokkfaget RMIKO201- Antonsen Waljerd Irgens valgjerd.i.antonsen@stavanger.kommune.no
Institusjonskokkfaget RMIKO202- Allendes Birgitte birgitteallendes@hotmail.no
Isolatørfaget BAISO200- Saavedra Stian Gabriel Waage Stian.Saavedra@kaefer.no
Kjemiprosessfaget TPKJP200- Eriksen Halvor eriksen_906@hotmail.com
Kjemiprosessfaget TPKJP200- Wittenberg Eirik wittenberg.eirik@gmail.com
Kjøttskjærerfaget RMKSK200- Wulvig Egil-Ove egil.ove.wulvig@kleppnett.no
Kokkefaget RMKOK201- Lura Atle kokkelura@gmail.com
Kokkefaget RMKOK202- Stalsberg Tore tore.stalsberg@hotelmaritim.no
Konditorfaget RMKON200- Rosnes Rikke Sandanger Rikke.rosnes@lyse.net
Kontor- og administrasjonsfaget SSKAD201- Helland Siri Siri.helland@hotmail.com
Kontor- og administrasjonsfaget SSKAD202- Medhaug Anne May anne.may.medhaug@skole.rogfk.no
Kran- og løfteoperasjonsfaget TPKLO200- Frugaard Gudmund gfrugaa@gmail.com
Kulde- og varmepumpemontørfaget ELKUL200- Olsen Runar ro@simex.no
Laboratoriefaget TPLAB200- Nielsen Hege Anita Handeland hegeanita.h.nielsen@halliburton.com
Logistikkfaget SSLOG202- Fredheim Rune Sigurd Søndenå rfredheim@skole.rogfk.no
Logistikkfaget SSLOG201- Larsen Jane Rønnestad jane.ronnestad@lyse.net
Låsesmedfaget TPLSF200- Gilje Stian stian@lassenteret.no
Malerfaget BAMAL201- Kleppe Olaf olaf.kleppe@nysted.no
Malerfaget BAMAL202- Langelandsvik Eivind Tore post@langelandsvik.no
Maritimeelektrikerfaget ELMAR200- Fyske Tore tore.fyske@skole.rogfk.no
Matrosfaget TPMTS201- Berland Paul Bent Vik paul.berland@gann.no
Matrosfaget TPMTS202- Austrheim Tor Ingve sirafjord@gmail.com
Mediegrafikerfaget DHMGR200- DePasquale Erik Natale erikdepas@gmail.com
Motormannfaget TPMOM201- Simonsen Sten Olav stenolavsimonsen@gmail.com
Motormannfaget TPMOM202- Nesse Ingval Kjell ingvalnesse@gmail.com
Motormekanikerfaget TPMME201- Amundsen Øyvind oyvind.amundsen@diesel-komponent.no
Motormekanikerfaget TPMME202- Grønås Roy roy@norwestmarine.no
Motorsykkelfaget TPMSY200- Haraldsson Haraldur Ingar h.i.haraldsson@gmail.com
Murerfaget BAMUR201- Henriksen Hans Kjetil hans@vestmur.com
Murerfaget BAMUR202- Helleland Harald helleland@smistadmurogflis.no
NDT-kontrollørfaget TPNDT200- Årstad Rune rune.aarstad@akersolutions.com
Platearbeiderfaget TPPLA201- Egelandsdal Kristoffer Torgersen kriss.te@hotmail.com
Platearbeiderfaget TPPLA202- Bårdsen Knut Arne kabaardsen@gmail.com
Platearbeiderfaget TPPLA202- Aasen Bjørn Arne bjorn.arne.aasen@skole.rogfk.no
Portørfaget HSPOR200- Moen Leif leif.moen@sus.no
Produksjonsteknikkfaget TPPRT201- Tjåland Oddvar oddvar.tjaland@kvernelandgroup.com
Produksjonsteknikkfaget TPPRT202- Løype Frode Johan frode.loype@hydro.com
Profileringsdesignfaget DHPFD200- Råen Jan Tore jt@showoff.no
Pølsemaketfaget RMPMF200- Sørensen Morten morten.sorensen@nortura.no
Reiselivsfaget SSRLV200- Bugel Katrine katrinebugel@getmail.no
Renholdsoperatørfaget BARHO201- Savin Alexandra Maria iyaxana@yahoo.com
Renholdsoperatørfaget BARHO202- Olsen Unni unni.olsen@skole.rogfk.no
Resepsjonsfaget  SSRES200- Risvold Astrid Louise Victoria Hoff   louise.risvold@gmail.com
Reservedelsfaget TPRSD200- Milwertz June Helen june.helen.milwertz@moller.no
Rørleggerfaget BARLF201- Abrahamsen Rune rune.abrahamsen@dahl.no
Rørleggerfaget BARLF202- Munthe Øyvind oyvind.munthe@sig-halvorsen.no
Salgsfaget SSSLG201- Berg-Johannesen Frank frank@siemholding.no
Salgsfaget SSSLG202- Tindeland Hilde Karin hilde.tindeland@gmail.com
Servitørfaget RMSER200- Eyjolfsdottir Gudrun Hildur gudruneyj@gmail.com
Sikkerhetsfaget SSSIK200- Karlsen Jesper jesper.karlsen@securitas.no
Sjømathandlerfaget RMSMH200- Pedersen Joachim Dale butikksjef@fisketorget-stavanger.no
Slakterfaget RMSLF200- Henriksen Stig Bratli snhenrix@lyse.net
Stillasbyggerfaget BASTI201- Svendsen Kjetil kjetil@aluhak.no
Stillasbyggerfaget BASTI202- Larsen Stian stianlarsen83@hotmail.com
Sveisefaget TPSVE201- Andersen Jone jone_andersen@hotmail.com
Sveisefaget TPSVE202- Torsteinsbø Birger birger@vimek.as
Taktekkerfaget BATAK200- Bondhus Eivind Eivind.bondhus@bmigroup.com
Tavlemontørfaget ELTAV200- Ettrup Erik erik.ettrup@bartec-technor.no
Telekommunikasjonsmontørfaget ELTEL201- Dahle Kurt Steinar kurt.dahle@eltelnetworks.no
Telekommunikasjonsmontørfaget ELTEL202- Holm Viggo holm.viggo@gmail.com
Trevare- og bygginnredningsfaget BATBY200- Nødland Ivar ivarn@gilje.no
Tømrerfaget BATMF2010- Berakvam Jarle jarle@ff730.no
Tømrerfaget BATMF2011- Meling Olav olav@mark.as
Tømrerfaget BATMF2012- Knutsen Odd odd.knutsen@lyse.net
Tømrerfaget BATMF2022- Severinsen Frode frode@byggefirmaet.no
Ventilasjons- og blikkenslagerfaget BAVBL201- Jonassen Bjørn Gunnar gunnar@brlie.no
Ventilasjons- og blikkenslagerfaget BAVBL202- Hartvigsen Rune 69.hartvigsen@gmail.com
Viklerfaget ELVTR200- Garnes Julie Kristin Julie.garnes@ikm.no
Yrkessjåførfaget SSYRK200- Årtun Alf Jostein Wormestrand alf.jostein@asforskaling.no
Til toppen