Administrativ ledelse - Rogaland fylkeskommune

Administrativ ledelse

Fylkesrådmannens ledergruppe i sentraladministrasjonen.

 

Fylkesrådmann Inge Smith Dokken - Klikk for stort bilde

Inge Smith Dokken

Fylkesrådmann

E-post: inge.smith.dokken@rogfk.no

Telefon: 51 92 24 60
Mobil: 917 00 243

Assisterende fylkesrådmann Håkon Schwalb - Klikk for stort bilde

Håkon Schwalb

Assisterende fylkesrådmann

E-post: haakon.schwalb@rogfk.no

Telefon: 51 51 66 56
Mobil: 975 98 326

Fylkesdirektør for opplæring Joar Loland  - Klikk for stort bilde

Joar Loland

Fylkesdirektør for opplæring

E-post: joar.loland@rogfk.no

Telefon: 51 51 67 21
Mobil: 991 00 986

Kommunikasjonssjef Elisabeth Huse - Klikk for stort bilde

Elisabeth Huse

Kommunikasjonssjef

E-post: elisabeth.huse@rogfk.no

Telefon: 51 92 24 36
Mobil: 415 33 816

Kultur- og næringssjef Rune Thele - Klikk for stort bilde

Rune Thele

Kultur- og næringssjef

E-post: rune.thele@rogfk.no

Telefon: 51 51 66 30
Mobil: 482 06 224

Regionalplansjef Christine Haver - Klikk for stort bilde

Christine Haver

Regionalplansjef

E-post: christine.haver@rogfk.no

Telefon: 51 51 66 78
Mobil: 950 37 037

Samferdselssjef Gottfried Heinzerling - Klikk for stort bilde

Gottfried Heinzerling

Samferdselssjef

E-post: gottfried.heinzerling@rogfk.no

Telefon: 51 51 69 11
Mobil: 482 07 228

Personal- og organisasjonssjef Anneli Bigseth Vetrhus - Klikk for stort bilde

Anneli Bigseth Vetrhus

Personal- og organisasjonssjef

E-post: anneli.bigseth.vetrhus@rogfk.no

Telefon: 51 51 67 84
Mobil: 481 11 110

Økonomisjef Øyvind Langeland - Klikk for stort bilde

Øyvind Langeland

Økonomisjef

E-post: oyvind.langeland@rogfk.no

Telefon: 51 92 10 09
Mobil: 905 78 188

Bygg- og eiendomssjef Heidi Klaveness - Klikk for stort bilde

Heidi Klaveness

Bygg- og eiendomssjef

E-post: heidi.klaveness@rogfk.no

Telefon: 51 51 68 38
Mobil: 970 25 077

Digital utviklingssjef Svein Vathne - Klikk for stort bilde

Svein Vathne

Digital utviklingssjef

E-post: svein.vathne@rogfk.no

Telefon: 51 51 66 60
Mobil: 936 21 092

Til toppen