Pressreader hvordan øke bruken

Antall svar: 30

Fornavn Etternavn E-post Bibliotek / arbeidsplass Telefon
Julija Gavrilova jgavrilova@stavanger-kulturhus.no Sølvberget, Stavanger bibliotek og kulturhus +4747500646
Reidun Ihle Pedersen reidun.ihle.pedersen@klepp.kommune.no Klepp bibliotek 51429875/48114924
Heidi Breen Hodnefjell heidi.breen.hodnefjell@skole.rogfk.no Stavanger offshore tekniske skole, biblioteket 51500332
Ragnhild Lunde ragnhild.lunde@skole.rogfk.no St. Svithun vgs/skolebiblioteket 95164832
Marta Hogstad Friis marta.hogstad.friis@klepp.kommune.no Klepp bibliotek 51429874
Connie Marion Nese connie.marion.nese@skole.rogfk.no Øksnevad vgs bibliotek 51921831/51921850
Ingrid Bie Helgesen ingrid.bie.helgesen@time.kommune.no Time bibliotek 51776170
Maren JL Nygård maren.johanne.lauvas.nygard@klepp.kommune.no Klepp bibliotek 51429873
Gro Handelsby gro.handelsby@randaberg.kommune.no Randaberg folkebibliotek 95218422
Iselin Grayston iselin.grayston@time.kommune.no Time bibliotek 99323643
Elisabeth Kolstø elisabeth.kolsto@klepp.kommune.no Klepp bibliotek 98036031
Ebbe Helberg ebbe.helberg@stavanger-kulturhus.no Sølvberget 99271736
Linda Sivertsen Linda.sivertsen@sola.kommune.no Sola bibliotek 51653475
Ine Bertelsen ine.bertelsen@rogfk.no Rogaland fylkeskommune 90109208
Lotte Løkeland Hovda lotte.lokeland.hovda@stavanger-kulturhus.no Sølvberget 92099154
May-Lise Talgø may-lise.talgo@lyse.net Sølvberget, sone 1 94154626
Anne Klovning anne.klovning@gmail.com Stavanger Bibliotek Sølvberget 41440921
Elisabet Horpestad elisabet.horpestad@stavanger-kulturhus.no Sølvberget KF 51507882
Kitty Obrestad kitty.obrestad@time.kommune.no Time bibliotek 98829714
Astrid Danielsen astrid.danielsen@skole.rogfk.no Randaberg videregående skole, biblioteket 98059326
Kristin Serina Undheim Stangeland kristin.serina.stangeland@skole.rogfk.no Bryne vidaregåande skule 51923271
Bente Sofie Løland bente.sofie.loland@skole.rogfk.no Sauda Videregående Skole 41443874 / 51922804
Lena Dommersnes lena.dommersnes@skole.rogfk.no Vågen videregående skole, Biblioteket 51921500
Ane Undheim ane.undheim@skole.rogfk.no Bryne vidaregåande skule 97566542
Henriette Primberg primberg@skole.rogfk.no Vågen videregående skole - Bibliotek 98846213
Kathrin Lunebog Kvilstad kathrin.kvilstad@skole.rogfk.no Jåttå videregående skole 90890948
Randi Myklebust randi.myklebust@sola.kommune.no Sola bibliotek 51653472
Ruchika Agarwal ruchi.norway@yahoo.co.uk Randaberg Videregående skole 51415523
Siham Shaban seham22@live.no klepp bibliotek 99413549
Bjørg Kristin Helland bjorg.bo@rennesoy.kommune.no Rennesøy folkebibliotek 98286540