Kompetansemeglere

Har du en prosjektide som du ønsker å diskutere med en av våre kompetansemeglere?

Innsatsområde: Bioøkonomi

 

Morten

(Foto: Hung Ngo)

Morten Bergslien, Blue Planet (havbruk)

Tlf.: 970 66 516

E-post: morten.bergslien@blueplanet.no

 

Eli M Serigstad

 

Eli Munkeby Serigstad, Fylkesmannens landbruksavdeling (landbruk sørfylket)

Tlf.: 51 56 89 62 / 414 18 510

E-post: fmroese@fylkesmannen.no

 

Åse

(Foto: Øyvind Sætre)

Åse Tveit Samdal, Validé Haugesundregionen (landbruk nordfylket)

Tlf.: 932 45 566

E-post: aase.samdal@validehaugesund.no  

 

Foto: Tom Haga

(Foto: Tom Haga) 

Kari Birgitte Melvær Wiig, Validé (matindustri)

Tlf.: 474 08 958

E-post: kari.birgitte@valide.no

 

Innsatsområde: Teknologi med framtid 

Christian

 

Christian Quale, Norce (fornybar energi sørfylket)

Tlf.: 51 87 52 63 / 900 29 809

E-post: chqu@norceresearch.no

 

Kjersti Vikse Meland

 

Kjersti Vikse Meland, Polytec (maritime næringer nordfylket)

Tlf.: 909 81 036

E-post: meland@polytec.no

 

 

Åse

(Foto: Øyvind Sætre)

Åse Tveit Samdal, Validé Haugesundregionen (fornybar energi nordfylket)

Tlf.: 932 45 566

E-post: aase.samdal@validehaugesund.no

 

Atle 2

Atle Riskedal, Validé (tunnelsikkerhet og velferdsteknologi)

Tlf.: 982 98 200

E-post: atle@valide.no

 

Terje Handeland

 

Terje Handeland, Valide (Vindenergi i Dalane)

Tlf.: 900 93 047

E-post: terje@valide.no 

 

Begge innsatsområder

Paul Vigmostad, Validé (Internasjonale programmer og store prosjekter)

Tlf.: 907 11 111

E-post: paul@valide.no

Del denne artikkelen på: