Fylkesrådmannens ledergruppe

Trond Nerdal
Fylkesrådmann

E-post: trond.nerdal@rogfk.no

Telefon: 51 51 66 31
Mobil: 480 79 701

Fylkesrådmann_Trond_Nerdal_ledergruppe
   

Håkon Schwalb
Assisterende fylkesrådmann

E-post: Haakon.Schwalb@rogfk.no

Telefon: 51 51 66 56
Mobil: 975 98 326

Håkon_Schwalb_web2
   

Joar Loland
Fylkesdirektør for opplæring

E-post: joar.loland@rogfk.no

Telefon: 51 51 67 21
Mobil: 991 00 986

Portrettbilde av Joar Loland
   

Elisabeth Huse
Kommunikasjonssjef

E-post: elisabeth.huse@rogfk.no

Telefon: 51 92 24 36
Mobil: 415 33 816

Elisabeth_Huse-3
   

Rune Thele
Kultursjef

E-post: rune.thele@rogfk.no

Telefon: 51 51 66 30
Mobil: 482 06 224

Skjermbilde 2015-05-08 kl. 16.05.34
   

Elisabeth Faret
Næringssjef

E-post: elisabeth.faret@rogfk.no

Telefon: 51 51 69 20
Mobil: 950 03 339

Elisabeth Faret
   

Christine Haver
Regionalplansjef

E-post: christine.haver@rogfk.no

Telefon: 51 51 66 78
Mobil: 950 37 037

Portrettbilde av Christine Haver
   

Gottfried Heinzerling
Samferdselssjef

E-post: gottfried.heinzerling@rogfk.no

Telefon: 51 51 69 11
Mobil: 482 07 228

Gottfried Heinzerling
   

Anneli Bigseth Vetrhus
Personal- og organisasjonssjef

E-post: Anneli.Bigseth.Vetrhus@rogfk.no

Telefon: 51 51 67 84
Mobil: 481 11 110

Portrett av Anneli Bigseth Vetrhus
   

Øyvind Langeland
Økonomisjef

E-post: oyvind.langeland@rogfk.no

Telefon: 51 92 10 09
Mobil: 905 78 188

Portrettbilde av Øyvind Langeland
   

Heidi Klaveness
Bygg- og eiendomssjef

E-post: heidi.klaveness@rogfk.no

Telefon: 51 51 68 38
Mobil: 970 25 077

Heidi_Klaveness_web
   

Svein Vathne
IKT- og arkivsjef

E-post: svein.vathne@rogfk.no

Telefon: 51 51 66 60
Mobil: 936 21 092

Svein_Vathne-1

Administrasjonen utfører oppgaver på bestilling fra de folkevalgte i fylkestinget.

Les mer >